1964
Mecz nr.48
04.10.1964 Wrocław Polska - ZSRR 65 - 31






  ZSRR             31
1 Wiktor Kuzniecov 0 0 1   1   2
2 Wiktor Trofimov 2 1 1 2 1   7
3 Boris Samorodov 3 2 3 3 3   14
4 Farid Szajnurov 0 1 1 1 2   5
5 Sergei Lyatosinsky 1 1 0 0 0   2
6 Valentin Moiseyev 0 0 1 0 0   1
7 Vladimir Kovalenko 0 0         0
8 Konstantin Kristal             NS
  POLSKA             65
1 Antoni Woryna 1 2 2 1     6
2 Andrzej Wyglenda 3 3 3 0 3   12
3 Henryk Żyto 1 2 2 2 3   10
4 Zbigniew Podlecki 2 3 3 2 2   12
5 Andrzej Pogorzelski 3 3 3 3 2   14
6 Jerzy Trzeszkowski 2 d 0 3 1   6
7 Andrzej Domiszewski 2 2 1       5


Mecz nr.49
10.10.1964 Gniezno Polska - ZSRR 63 - 32
  ZSRR             32
  Viktor Trofimov             8
  Vladimir Kovalenko             7
  Konstantin Kristal             7
  Boris Samorodov              
  Valentin Moiseyev              
  Farid Szajnurov              
  Sergei Lyatosinsky              
  Viktor Kuzniecov              
                 
  POLSKA              
  Henryk Żyto 3 3 3 3 3   15
  Jerzy Trzeszkowski             13
  Andrzej Pogorzelski             11
  Marcin Kwarciński             9
  Leon Majewicz             8
  Czesław Odrzywolsk             7
                 

Mecz nr. 50
11.10.1964 Gorzów Wlkp. Polska - ZSRR 53 - 42



  ZSRR             42
1 Vladimir Kovalenko 2 1 1 2 2   8
2 Viktor Trofimov 3 3 3 3 3   15
3 Boris Samorodov 3 3 3 d 2   11
4 Farid Szajnurov 0 1 0 0 0   1
5 Sergei Lyatosinsky 1 0 1 1 0   3
6 Valentin Moiseyev 0 1 2 1 0   4
7 Konstantin Kristal 0 d         0
                 
  POLSKA             53
9 Henryk Żyto 1 3 2 3 3   12
10 Stanisław Tkocz 0 2 2   3   7
11 Andrzej Pogorzelski 2 2 d d 2   6
12 Edmund Migoś 1 0 3 2 1   7
13 Bronisław Rogal 2 2 2 2 1   9
14 Jerzy Padewski 3 0   1 3   7
15 Andrzej Wyglenda 1 d 1 3     5
                 


Mecz nr.51
1510.1964 Kraków  Polska - ZSRR 55 - 41
  ZSRR             41
1 Boris Samorodov 3 3 3 3 3   15
2 Sergei Lyatosinsky             1
3 Viktor Trovimof  3 3 3 3 3   15
4 Konstantin Kristal             3
5 Farid Szajnurov              0
6 Valentin Moiseyev             6
7              Grizencov             1
                 
   POLSKA             55
9 Andrzej Wyglenda   3          7
 10 Antoni Woryna   3         11
 11 Zbigniew Podlecki 2 2 3 3 2   12
12 Henryk Żyto             7
13 Jan Mucha 3           10
14 Stanisław Rurarz             4
15 Jerzy Trzeszkowski             4
16  Bohdan Jaroszewicz U           0


W OFICJALNYCH MECZACH REPREZENTACJI STARTOWALI  :

LESZNO
Henryk Żyto
RYBNIK
Antoni Woryna  Andrzej Wyglenda  Stanisław Tkocz
GDAŃSK
Zbigniew Podlecki
GORZÓW Wlkp.
Andrzej Pogorzelski  Edmund Migoś  Bronisław Rogal  Jerzy Padewski
WROCŁAW
Jerzy Trzeszkowski  Andrzej Domiszewski
GNIEZNO
Marcin Kwarciński  Leon Majewicz  Czesław Odrzywolski
ŚWIĘTOCHŁOWICE
Jan Mucha
CZĘSTOCHOWA
Stanisław Rurarz
KRAKÓW
Bohdan Jaroszewicz

Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
POMOC
 
SZUKAM PEŁNYCH REZULTATÓW
MASZ JAKIEŚ WYNIKI NAPISZ
n.romek@wp.pl

ZBIERASZ PROGRAMY Z IMPREZ ŻUŻLOWYCH CHCIAŁBYŚ SIĘ WYMIENIĆ
NAPISZ n.romek@wp.pl
POLECAM
 


www.dlprezes.pl.tl
STATYSTYKA
 
stat4u
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=