1970
Tradycyjnie już na test mecze przyjechała do Polski drużyna ZSSR startująca pod szyldem CAMK
Rywalami rosjan były polskie drużyny klubowe wzmocnione zawodnikami z innych klubów polskich.
poza tymi meczami w 1970 roku nie były rozgrywane spotkania reprezentacji Polski


10.10.1970 Częstochowa   Włokniarz Częstochowa - CAMK  44 - 34

   CAMK              34
 1  Włodimir Gordiejew 1   10 
 2  Włodimir Paznikow  1  0  1       3
 3  Walery Klementiew  2  2  0  3       7 
 4  Anatoli Kuźmin  0  1  0  1       2
 5  Wiktor Kałmykow  2  2  2  2       8
 6 Mikołaj  Aksjonow  0  R1  R7  1       1
 7  Aleksander Pawłow  2  1         3
  WŁOKNIARZ              44
 9  Jerzy Trzeszkowski  2  3  3  2      10
 10  Jerzy Łotocki  0  2  0  R15       2
 11  Marek Cieślak  3  3  3  3      12
 12  Jacek Gierzyński  1  0  R16  R16       1
 13  Bernard Kacperak  1  2  2  D       5
 14  Piotr Bruzda  3  1  3  D       7
 15  Zygmunt Gołębiowski  3  3  0         6
 16  Andrzej Jurczyński  1  0           1

11.10. 1970 Leszno  Unia Leszno  -  CAMK  40  -  38 
   CAMK              38
 1  Wladimir Gordiejew  2  3  3  0      8
 2  Władimir Paznikow  1  1  2  0      4
 3  Walerij Klementiew  2  0  1  0      3
 4  Anatolij Kuźmin  3  2  1  3      9
 5  Wiktor Kałmykow  2  R7  T  1      3
 6  Aleksander Pawłow  3  R7  1  3      7
7 Wiktor Kubanow 0 2 2       4
   UNIA LESZNO              40
 9  Zbigniew Jąder  3  3  2  2      10
 10  Czesław Piwosz  0  R16  R16  R16      0
 11  Zdzisław Dobrucki  1  1  2  3      7
 12  Alojzy Norek  0  3  0  R16      3
 13  Wojciech Kaczmarek  0  0  R15  1      1
 14  Zdzisław Waliński  1  1  0      4
 15  Jerzy Kowalski  2  3  2        7
 16 Stanisław Kasa (Bydgoszcz)  3  1  3  1      8


13 . 10. 1970 Gdańsk  Wybrzeze Gdańsk - CAMK  41 - 37
   CAMK              37
   Walery Klementiew  3  3  W  1     7
   Aleksander Pawłow  3  0  3  1      7
   Wiktor Kałmykow  3  1  2  0      6
   Mikołaj Aksimow  2  0  1  2      5
   Anatolij Kuźmin  2  1  1  1      5
   Władimir Paznikow  1  1  2  0      4
 7  Wiktor Kubanow  2  1          3
   WYBRZEZE Gdańsk              41
   Henryk Żyto  3  2  3  3      11
   Zbigniew Podlecki  1  3  3  2  2    11
   Jan Sulewski  1  D  3  3      7
   Jan Tkocz  0  3  2  D      5
   Leszek Marsz  2  2          4
   Bolesław Ślaz  0  2  1        3
   Jan Gągolewicz  0  0  0        0
   Zbigniew Dunajczyk  U            0

15.  10. 1970 Gorzów Wlkp  Stal Gorzów Wlkp. - CAMK
   50  -  26
   CAMK             26
 1  Władimir Gordiejew  3  3  2  3  D    11
 2  Władimir Paznikow  1  2  0  0      3
 3  Walery Klementiew  0  D  R7  1      1
 4  Anatolij Kuźmin  2  2  3  1      8
 5  Wiktor Kałmykow  D  1  R1  1      2
 6  Aleksander Pawłow U  0  1  D      1
 7  Mikołaj Aksimow  O  W  0        0
   STAL Gorzów Wlkp.              50
 9 Antoni Woryna (Rybnik)  2  3  3  2      10
 10  Ryszard Dziatkowiak  D  3  1  0      4
 11  Jerzy Padewski  3  3  2  3      11
 12  Bogusław Nowak  1  2  U  R15      3
 13 Andrzej Wyglenda (Rybnik)  2 1  3  3      9
 14  Zenon Plech  3  2  2  2      9
 15 Jerzy Gryt (Rybnik)   1  2  1        4
 16  Wojciech Jurarz              NS

17.  10. 1970  Świętochłolwice  Śląsk Świętochłowice - CAMK
  37  --  40
   CAMK              40
 1  Władimir Gordiejew  2  2  U  0       4
 2  Władimir Paznikow  1 1  1  2       5
 3  Walery Klementiew  3  3  1 2       9
 4  Anatolij Kuźmin  1  1  0  R7       2
 5 Wiktor Kałmykow  1  1  0  2       4
 6 Aleksander Pawłow 3  3 3 3      12
 7  Mikołaj Aksimow  2  2  0         4
   ŚLĄSK Świętochłowice              37
 9 Paweł Waloszek  3 2  2  1       8
 10  Antoni Wieczorek  0  0  R16  R15       0
 11  Jan Jeziorkowski 0  2 3 1       6
 12  Józef Jarmuła 2  D  3  U/W       5
 13  Paweł Adam  0  0  R16  R15       0
 14  Jan Mucha  2  3  3  3      11
 15 Wiktor Waloszek  3 1  1  D       5
 16  Erwin Barbański  0  2           2

18.  10.  1970  Tarnów  Unia Tarnów - CAMK
  27  -  51
   CAMK              51
 1  Władimir Gordiejew  3  3  3  3      12
 2  Władimir Paznikow 2  3  2  0      7
 3  Walery Klementiew  1  2  2  3      8
 4  Anatolij Kuźmin  2  1  2  3      8
 5  Wiktor Kałmykow  2  2  1  2      7
 6  Aleksander Pawłow  3  D  3  2      8
 7
 8
 Mikołaj Aksiomow
Wiktor Kubanow
 0
 1
 R8
.
         0
 1
   UNIA Tarnów              27
 9  Zygmunt Pytko  1  1  3  D      5
 10  Andrzej Tanaś  0  2  0  2  1    5
 11  Stanisław Chorabik  3  3  3  2  1    12
 12  Edmund Madej  0  R9  R10  1      1
 13  Zbigniew Flegel  1  1  0  0      2
 14  Stanisław Pacura  W  0  R15  R15      0
 15  Marian Wardzała  1  U  1  0      2
 16  Kazimierz Duda              ns


Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
POMOC
 
SZUKAM PEŁNYCH REZULTATÓW
MASZ JAKIEŚ WYNIKI NAPISZ
n.romek@wp.pl

ZBIERASZ PROGRAMY Z IMPREZ ŻUŻLOWYCH CHCIAŁBYŚ SIĘ WYMIENIĆ
NAPISZ n.romek@wp.pl
POLECAM
 


www.dlprezes.pl.tl
STATYSTYKA
 
stat4u
 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=